HÄSTAR / DALAHÄSTAR, 13 st, glas, vitmetall samt omålat trä, 1900-tal.
| Avslutad | 21 Apr 2025 22:05 CEST |
| Objektsnummer | 4225300 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken.
| Objektsnummer | 4225300 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |