HÄSTAR / DALAHÄSTAR, 13 st, glas, vitmetall samt omålat trä, 1900-tal.
| Vollendet | 21 Apr 2025 22:05 CEST |
| Objektsnummer | 4225300 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken.
| Objektsnummer | 4225300 |
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Endet in | Vollendet |