MARGIT KOVÁCS (1902-1977). Skulpturer, 3 stycken, lergods, i form av flickor, signerad med monogram, samt bok, Ungern.
| Avslutad | 20 Jul 2025 17:28 CEST |
| Objektsnummer | 4222646 |
| Klubbat belopp | 5 065 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick. Mindre slitage.