OMEGA, 38 x 41 mm, Seamaster, Marine, stål, quartz, safirglas, 1970-tal.
| Avslutad | 05 May 2025 20:16 CEST |
| Objektsnummer | 4217151 |
| Klubbat belopp | 421 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage och smuts. Fungerar vid katalogiseringstillfället. Stockholms Auktionsverk ger ingen funktionsgaranti.