OMEGA, 38 x 41 mm, Seamaster, Marine, stål, quartz, safirglas, 1970-tal.
| Valmis | 05 May 2025 20:16 CEST |
| Objektsnummer | 4217151 |
| Korkein tarjous | 421 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage och smuts. Fungerar vid katalogiseringstillfället. Stockholms Auktionsverk ger ingen funktionsgaranti.