FÅTÖLJ, art deco, stoppad sits och rygg, textil klädd, 1920/30-tal.
| Avslutad | 16 Apr 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4214189 |
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ålders- och bruksslitage, slitage på textil, märken.