FÅTÖLJ, art deco, stoppad sits och rygg, textil klädd, 1920/30-tal.
| Valmis | 16 Apr 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4214189 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ålders- och bruksslitage, slitage på textil, märken.
| Objektsnummer | 4214189 |
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Päättyy | Valmis |