CARL MALMSTEN. fåtölj, modell Stora Fjäderbrickan, stomme i furu, lösa dynor klädda i klädsel av ylle.
| Avslutad | 24 May 2025 15:01 CEST |
| Objektsnummer | 4210467 |
| Klubbat belopp | 960 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
I behov av renovering, märken, repor, bruksslitage, torkat läder, fläckar, torkad stoppning.