CARL MALMSTEN. fåtölj, modell Stora Fjäderbrickan, stomme i furu, lösa dynor klädda i klädsel av ylle.
| Closed | 24 May 2025 15:01 CEST |
| Objektsnummer | 4210467 |
| Sold for | 960 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
I behov av renovering, märken, repor, bruksslitage, torkat läder, fläckar, torkad stoppning.