BORDSLAMPA, Böhlmarks, jugend, 1900-talets början.
| Avslutad | 16 Apr 2025 17:16 CEST |
| Objektsnummer | 4209726 |
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, ej funktionstestad, elektrifierad, buckla.
| Objektsnummer | 4209726 |
| Slutar om | Avslutad |