BORDSLAMPA, Böhlmarks, jugend, 1900-talets början.
| Closed | 16 Apr 2025 17:16 CEST |
| Objektsnummer | 4209726 |
| Sold for | 2 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, ej funktionstestad, elektrifierad, buckla.
| Objektsnummer | 4209726 |
| Sold for | 2 400 SEK |
| Ends in | Closed |