BENGT ÅBERG. Djävulen, litografi, signerad EA-upplaga.
| Avslutad | 23 Apr 2025 15:21 CEST |
| Objektsnummer | 4207600 |
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Inga anmärkningar.
| Objektsnummer | 4207600 |
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Inga anmärkningar.