BENGT ÅBERG. Djävulen, litografi, signerad EA-upplaga.
| Closed | 23 Apr 2025 15:21 CEST |
| Objektsnummer | 4207600 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
No remarks.
| Objektsnummer | 4207600 |
| Sold for | 500 SEK |
| Ends in | Closed |
No remarks.