KYLLIKKI SALMENHAARA. VAS. Kauklahden lasitehdas Oy, 1940-tal.
| Avslutad | 19 May 2025 20:19 CEST |
| Objektsnummer | 4200732 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4200732 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Lätt åldersrelaterat slitage.