KYLLIKKI SALMENHAARA. VAS. Kauklahden lasitehdas Oy, 1940-tal.
| Vollendet | 19 May 2025 20:19 CEST |
| Objektsnummer | 4200732 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Lätt åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4200732 |
| Unverkauft | |
| Endet in | Vollendet |
Lätt åldersrelaterat slitage.