RING, 18K guld och onyx, kattfotstämplad.
| Avslutad | 15 May 2025 18:43 CEST |
| Objektsnummer | 4195732 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4195732 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.