RING, 18K guld och onyx, kattfotstämplad.
| Valmis | 15 May 2025 18:43 CEST |
| Objektsnummer | 4195732 |
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4195732 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.