ULRICA HYDMAN-VALLIEN. VAS, "Open Minds", signerad, Kosta Boda.
| Avslutad | 10 Apr 2025 13:25 CEST |
| Objektsnummer | 4194735 |
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4194735 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.