ULRICA HYDMAN-VALLIEN. VAS, "Open Minds", signerad, Kosta Boda.
| Closed | 10 Apr 2025 13:25 CEST |
| Objektsnummer | 4194735 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4194735 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.