TIDNINGSSTÄLL, mässing, 1900-talets första hälft, William Tonk & Sons, Birmingham.
| Avslutad | 19 Apr 2025 19:33 CEST |
| Objektsnummer | 4190970 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4190970 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.