TIDNINGSSTÄLL, mässing, 1900-talets första hälft, William Tonk & Sons, Birmingham.
| Valmis | 19 Apr 2025 19:33 CEST |
| Objektsnummer | 4190970 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4190970 |
| Päättyy | Valmis |
Smärre slitage.