KARIN MOBRING. Fåtölj, "Natura", IKEA, 1970-tal.
| Avslutad | 04 Apr 2025 19:06 CEST |
| Objektsnummer | 4189989 |
| Klubbat belopp | 16 731 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, fläckar, märken.
| Objektsnummer | 4189989 |
| Slutar om | Avslutad |