KARIN MOBRING. Fåtölj, "Natura", IKEA, 1970-tal.
| Valmis | 04 Apr 2025 19:06 CEST |
| Objektsnummer | 4189989 |
| Korkein tarjous | 16 731 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, fläckar, märken.
| Objektsnummer | 4189989 |
| Päättyy | Valmis |