LAMPA PÅ FOT. 1950/60-tal, svarad teak med mässingsdetaljer, brickmärkt, Möller Armatur Eskilstuna.
| Avslutad | 21 Apr 2025 14:31 CEST |
| Objektsnummer | 4189861 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej fuktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.