LAMPA PÅ FOT. 1950/60-tal, svarad teak med mässingsdetaljer, brickmärkt, Möller Armatur Eskilstuna.
| Closed | 21 Apr 2025 14:31 CEST |
| Objektsnummer | 4189861 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej fuktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.