MATS NÖRLE. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad.
| Avslutad | 29 Mar 2025 20:07 CEST |
| Objektsnummer | 4174294 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4174294 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.