MATS NÖRLE. Vinterlandskap, olja på pannå, signerad.
| Closed | 29 Mar 2025 20:07 CEST |
| Objektsnummer | 4174294 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4174294 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.