OKÄND KONSTNÄR. olja på pannå, ej signerad, möjligen motiv av balettdansös.
| Avslutad | 08 Apr 2025 11:07 CEST |
| Objektsnummer | 4173330 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre krackelyr. Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4173330 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |