OKÄND KONSTNÄR. olja på pannå, ej signerad, möjligen motiv av balettdansös.
| Vollendet | 08 Apr 2025 11:07 CEST |
| Objektsnummer | 4173330 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre krackelyr. Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4173330 |
| Höchstes Gebot | 450 SEK |
| Endet in | Vollendet |