ALF EKBERG (1945-2016). Skulptur, stengods, organisk form, signerad.
| Avslutad | 20 Jul 2025 17:26 CEST |
| Objektsnummer | 4170629 |
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4170629 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick.