ALF EKBERG (1945-2016). Skulptur, stengods, organisk form, signerad.
| Vollendet | 20 Jul 2025 17:26 CEST |
| Objektsnummer | 4170629 |
| Höchstes Gebot | 5 000 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4170629 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksskick.