SKEPPSPORTRÄTT, "Lawhill", signerad Jarmo Sillanpää, olja på duk.
| Avslutad | 10 Jun 2025 12:07 CEST |
| Objektsnummer | 4165515 |
| Klubbat belopp | 186 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4165515 |
| Klubbat belopp | 186 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.