SKEPPSPORTRÄTT, "Lawhill", signerad Jarmo Sillanpää, olja på duk.
| Vollendet | 10 Jun 2025 12:07 CEST |
| Objektsnummer | 4165515 |
| Höchstes Gebot | 186 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4165515 |
| Höchstes Gebot | 186 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.