BODHISATTVA, Kina, 1900-tal, på ett mytologiskt djur, järn.
| Avslutad | 26 Mar 2025 10:19 CEST |
| Objektsnummer | 4164907 |
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Rostangrepp, slitage.
| Objektsnummer | 4164907 |
| Slutar om | Avslutad |
Rostangrepp, slitage.