BODHISATTVA, Kina, 1900-tal, på ett mytologiskt djur, järn.
| Closed | 26 Mar 2025 10:19 CEST |
| Objektsnummer | 4164907 |
| Sold for | 1 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Rostangrepp, slitage.
| Objektsnummer | 4164907 |
| Sold for | 1 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Rostangrepp, slitage.