MUST DE CARTIER, "Tank", armbandsur, förgyllt silver, quartz, 1980-tal.
| Avslutad | 29 Apr 2025 20:03 CEST |
| Objektsnummer | 4162156 |
| Klubbat belopp | 17 501 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Åldersrelaterat bruksskick. Armband med visst slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.