MUST DE CARTIER, "Tank", armbandsur, förgyllt silver, quartz, 1980-tal.
| Vollendet | 29 Apr 2025 20:03 CEST |
| Objektsnummer | 4162156 |
| Höchstes Gebot | 17 501 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Åldersrelaterat bruksskick. Armband med visst slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.