NILS MÖLLER. grafiskt tryck, "Fiolspelare", signerad och numrerad 50/65 och daterad -52.
| Avslutad | 15 May 2025 15:45 CEST |
| Objektsnummer | 4137786 |
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram. Delvis öppnad på baksidan.