NILS MÖLLER. grafiskt tryck, "Fiolspelare", signerad och numrerad 50/65 och daterad -52.
| Vollendet | 15 May 2025 15:45 CEST |
| Objektsnummer | 4137786 |
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram. Delvis öppnad på baksidan.