TVÅ VÄGGLAMPOR / UTEBELYSNING, Itsu, 1960-tal.
| Avslutad | 23 Apr 2025 14:46 CEST |
| Objektsnummer | 4136425 |
| Klubbat belopp | 420 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, patina, ej funktionstestade.
| Objektsnummer | 4136425 |
| Klubbat belopp | 420 EUR |
| Slutar om | Avslutad |