TVÅ VÄGGLAMPOR / UTEBELYSNING, Itsu, 1960-tal.
| Valmis | 23 Apr 2025 14:46 CEST |
| Objektsnummer | 4136425 |
| Korkein tarjous | 420 EUR |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Bruksslitage, patina, ej funktionstestade.
| Objektsnummer | 4136425 |
| Korkein tarjous | 420 EUR |
| Päättyy | Valmis |