TORD BJÖRKLUND. Snurrfåtöljer, 3 st, "Exen", IKEA, 1980-tal, stomme i metall.
| Avslutad | 07 Apr 2025 13:13 CEST |
| Objektsnummer | 4130298 |
| Klubbat belopp | 2 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4130298 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.