TORD BJÖRKLUND. Snurrfåtöljer, 3 st, "Exen", IKEA, 1980-tal, stomme i metall.
| Closed | 07 Apr 2025 13:13 CEST |
| Objektsnummer | 4130298 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4130298 |
| Sold for | 2 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.