GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL MED LOCK samt BRICKA, silver/sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal.
| Avslutad | 12 Mar 2025 10:27 CEST |
| Objektsnummer | 4128612 |
| Klubbat belopp | 2 900 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage, repor.