GRÄDDSNIPA och SOCKERSKÅL MED LOCK samt BRICKA, silver/sterlingsilver, rokokostil, 1900-tal.
| Closed | 12 Mar 2025 10:27 CEST |
| Objektsnummer | 4128612 |
| Sold for | 2 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4128612 |
| Sold for | 2 900 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre bruksslitage, repor.