FLÖTEN, 12 st, 1900-tal, olikfärgat glas.
| Avslutad | 27 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4121555 |
| Klubbat belopp | 1 864 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick och märken.
| Objektsnummer | 4121555 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick och märken.