FLÖTEN, 12 st, 1900-tal, olikfärgat glas.
| Valmis | 27 Apr 2025 18:54 CEST |
| Objektsnummer | 4121555 |
| Korkein tarjous | 1 864 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick och märken.
| Objektsnummer | 4121555 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksskick och märken.