DRÄKTVÄRJA, sannolikt fransk, 1700-talets mitt/ andra hälft.
| Avslutad | 26 May 2025 18:36 CEST |
| Objektsnummer | 4121324 |
| Klubbat belopp | 3 810 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, skada på knapp och lindning.
| Objektsnummer | 4121324 |
| Slutar om | Avslutad |