DRÄKTVÄRJA, sannolikt fransk, 1700-talets mitt/ andra hälft.
| Vollendet | 26 May 2025 18:36 CEST |
| Objektsnummer | 4121324 |
| Höchstes Gebot | 3 810 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, skada på knapp och lindning.
| Objektsnummer | 4121324 |
| Endet in | Vollendet |