BJÖRN WECKSTRÖM. GLASSKULPTUR, 1970-talets mitt.
| Avslutad | 16 Mar 2025 21:03 CEST |
| Objektsnummer | 4109601 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Mindre repor undertill.
| Objektsnummer | 4109601 |
| Klubbat belopp | 150 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Mindre repor undertill.